L'Ancienne Colonie - 7 gîtes
Toegevoegd op 23-3-2011 | Aantal keer bekeken: 131 | # Id.: #0674
Type vakantiehuis:
Vakantiehuis-Gite-Cottage-Villa-Bungalow
Maximaal aantal personen:
50
Land:
Frankrijk
Regio:
Midden-Frankrijk
Gebied/Streek:
Auvergne / Allier
Adres:
ldt. Signablin
Postcode:
03250
Plaats:
chatel-montagne
Extra informatie:
voor langere periode te huur, Nederlandstalige eigenaar-beheerder
Vakantiethema:
wintersportvakantie, wandelvakantie, fietsvakantie, creatieve vakantie, cultuur en monumenten, weekendje weg, vakantie op het platteland, vakantie in de bossen, vakantie in de bergen, sportieve vakantie, relax vakantie
Faciliteiten Algemeen:
geschikt voor 50 plus, geschikt voor gezinnen met kinderen, geschikt voor groepen, huisdieren toegestaan, parkeergelegenheid, internet aansluiting, draadloos internet, televisie, satelliet televisie, zwembad, buitenzwembad, tuin, terras, fietsroutes, wandelroutes, ruiterroutes, faciliteiten voor kinderen, kinderbedje, kinderstoel, speelvoorzieningen
Beschrijving
Ons kleinschalige vakantie complex is het hele jaar geopend en bestaat uit 7 gîtes met recreatie faciliteiten zoals een zwembad, speeltoestellen voor kinderen, een pingpong tafel, een lig- en speelweide en her en der verspreide picknicktafels en ligstoelen.
Tevens is er een aparte internet ruimte met gratis WiFi en toeristische informatie én kunt u gebruik maken van de aanwezige wasmachines.
Het geheel is gelegen op een licht glooiend terrein van totaal 8000m². Op het terrein zijn vele leuke plekjes om te zonnen, te zitten, te picknicken of gewoon lekker te genieten van het prachtige uitzicht en de schitterende vergezichten.
In het hoogseizoen zijn er vooral veel gezinnen met kinderen te vinden op L'Ancienne Colonie, die naar hartelust met elkaar spelen, vriendjes maken, genieten van het zwembad, de speeltoestellen en de ruimte.
In het voor- en naseizoen zijn er juist veel wandelaars, natuurliefhebbers en mensen die genieten van de rust en de prachtige omgeving. Zo is er voor ieder wat wils!!!
Natuurlijk is er ook een groot zwembad, (afm. 4 x 7,9 x 1,4 mtr, ) dat omringd is door een gezellig terras met picknicktafels waar u heerlijk kunt genieten van de zon en het spetterende uitzicht over de heuvels. Er kan van juni tot half september gebruik worden gemaakt van het zwembad.
De accommodaties:
De gîtes zijn in het voorjaar van 2010 gebouwd en zijn geheel nieuw. De sfeer van de gîtes is een mélange van nieuw, sfeervol, huiselijk en praktisch.
De gîtes zijn geheel gelijkvloers en bestaan uit een ruime woonkamer met een gezellige zithoek. Er is een open keuken en een eethoek en er zijn twee (of drie, afhankelijk van aantal personen) slaapkamers. Het geheel wordt verwarmd door een sfeervolle houtkachel. Ook is er een televisie met satellietontvangst (NLse zenders). De badkamer is voorzien van een ruime douchecabine, een wastafelmeubel en een toilet.
De keuken is voorzien van al het benodigde keukengerei zoals serviesgoed, bestek en pannen, maar ook een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een koffiezetapparaat, een waterkoker, een broodrooster en een combi-oven-magnetron ontbreken niet.
Elke gîte beschikt over een ruim terras met picknick tafel, maar de rest van het complex terrein staat natuurlijk ook geheel tot uw beschikking.
Het complex is gelegen in het buurtschap Signablin en is een oude vakantie kolonie. Het ligt op 2 km van de dorpskern van Châtel-Montagne waar alle eerste voorzieningen te vinden zijn zoals: een bakker, een épicerie (buurtsuper), een bar tabac, een postkantoor, een restaurant en een dokter.
Châtel-Montagne is een kunstenaarsdorp waar 16 kunstenaars zijn gevestigd die ook exposities en demonstraties geven. In het hart van het dorp treft u de prachtige 12de eeuwse Romaanse kerk aan die in 2007 geheel gerestaureerd is.
De Montagne Bourbonnaise is een prachtig gebied en wordt vaak het ”groene hart” van Frankrijk genoemd. Het massatoerisme is hier nog niet opgekomen en men kan hier nog genieten van de natuur en het pure Frankrijk.
Speciale aanbieding:
EXTRA aanbieding: Pinksterweek: maandag 13/06 tot zaterdag 18/06 = 40% korting op huurprijs!!!
10% korting bij een verblijf van 2 weken:
tussen 14/04 en 02/07 & tussen 20/08 en 29/10*
* kortingen gelden op de huurprijs per week en zijn òòk geldig tijdens schoolvakanties en feestdagen
Prijzen zijn vanaf 275 euro (laagseizoen 4/6 personen) per week tot 795 euro per week (hoogseizoen 10 personen gîte) op onze website uitgebreide informatie en aanbiedingen en ook kunt u hier direct zien welke gîtes nog beschikbaar zijn.
Ligging
geschakeld |
in een vakantiepark |
rustig gelegen |
landelijk gelegen |
in de vrije natuur |
nabij bosgebied |
nabij binnenmeer |
op het platteland |
in de heuvels |
in de bergen |
nabij wintersportgebied |
Faciliteiten vakantiewoning
houtkachel |
luxe badkamer |
magnetron |
afwasmachine |
wasmachine |
koelkast |
koelkast met vriesvak |
oven |
koffiezetapparaat |
waterkoker |
tuinmeubelen |
Recreatieve mogelijkheden
winkelen/shoppen |
marktbezoek |
stadswandeling |
musea |
cultuurhistorische bezienswaardigheden |
architectonische bezienswaardigheden |
toeristische bezienswaardigheden |
themapark bezoek |
pretpark bezoek |
kuuroord |
casino |
Sportieve mogelijkheden
golf |
tennis |
kajakken |
kanovaren |
roeien |
wandelen |
mountainbiken |
paardrijden |
hengelsport |
bergwandelingen |
raften |
zweefvliegen |
bergbeklimmen |
langlaufen |
Inbegrepen kosten
elektra |
toeristenbelasting |
internet aansluiting |
draadloos internet |
toegang zwembad |
parkeren-parkeerplaats |
Zelf meebrengen
bedlinnen |
keukenlinnen |
badlinnen |
Te huur
Vakantiehuis |
Chalet |
Bedlinnen |
Badlinnen |
Keukenlinnen |
Gesproken talen
Nederlands |
Duits |
Engels |
Frans |
Kaart